– Kč
Zlaté slitky, zlaté mince Stříbrné slitky, stříbrné mince Slitky platiny Slitky palladia Pamětní mince zlaté, pamětní mince stříbrné
zlaté slitky
zlaté mince
stříbrné slitky
stříbrné mince
slitky platiny
platinové mince
slitky palladia
palladiové mince
numismatika
investiční celky

Postup nákupu na komoditni.cz

1. Vyberte si požadované zboží a jeho množství, kliknětě na odkaz "koupit"

2. Vyberte si způsob platby (převodem na účet nebo hotově) a typ přepravy (doručení Českou poštou nebo osobní převzetí)

3. Vyplňte své nacionále (nezapomeňte na telefonní číslo a email, abychom vás mohli o všem ihned informovat) a klikněte na odkaz "objednat"

4. Pokud chcete opravdu vybrané zboží objednat, tak potvrďte následné dotazující okno

5. Podívejte se do vaší emailové schránky, měli byste v ní mít dvě nové zprávy. Pokud vám nic nepřišlo, tak jste s největší pravděpodobností neuvedli správný email. Vraťte se do bodu 1. a vše opakujte nebo nám zavolejte, rádi vás uslyšíme a vše vysvětlíme.

6. Pokud jste emaily obdrželi, tak gratulujeme, jste už kousek od vytouženého zboží.

7. V prvním emailu jsme vám zaslali registrační údaje, tak abyste se mohli kdykoliv podívat do svého účtu a nemuseli při dalších objednávkách vše procházet od začátku

8. V druhém emailu jsme vám zaslali proforma fakturu s cenou v den a čase objednání (nemusí se jednat o cenu konečnou). Fakturu prosím uhraďte.

9. Po obdržení platby ve prospěch našeho účtu vás budeme neprodleně kontaktovat emailem nebo telefonicky.

10. Okamžikem připsání platby ve prospěch našeho účtu se fixuje cena objednaného zboží a stává se cenou konečnou. Nemusíte se bát, ceny se během několika málo dnů mění jen nepatrně. Pokud byste ovšem s platbou proforma faktury otáleli, tak může být rozdíl cen vyšší.

11. V případě rozdílu mezi cenou v den objednání a dnem připsání ve prospěch našeho účtu, vám může být  zaslána zúčtovací faktura s žádostí o doplacení rozdílu, viz. bod. 10.

12. Po obdržení doplatku vám poděkujeme za nákup a odesíláme vámi požadované zboží

Doporučení: Nejlepším způsobem, jak eliminovat možný rozdíl ceny mezi dnem objednání a dnem připsání platby ve prospěch účtu internetového obchodu komoditni.cz, je úhrada proforma faktury přímo na některé z přepážek ČSOB a.s. (adresy poboček ČSOB a.s. zde) ještě v den objednání. Nejen, že budete přesně vědět cenu zboží, ale také jej obdržíte mnohem dříve. A to se vyplatí.


Vše ješte jednou, tentokrát graficky

Výběr zboží a počet kusů

výběr zboží a počet kusů


Výběr typu platby a doručení, vyplnění kontaktních údajů

Typ platby a způsob doručeníNacionále


Potvrzení objednávky

Potvrzení objednávky

 


 

Copyright © 2010 - 2011 | 1. Komoditní s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.